"Динамо" з драматичною перемогою вийшло у плей-оф кваліфікації Ліги конференцій

28,8 т.
'Динамо' з драматичною перемогою вийшло у плей-оф кваліфікації Ліги конференцій

"Динамо" по пенальті (6:5) перемогло грецький "Аріс" у поєдинку у відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Основний та додатковий час на стадіоні "Джулешті" у Бухаресті завершився з рахунком 2:1. Перший матч тиждень тому кияни програли 0:1.

Матч розпочався у невисокому темпі. Грецькі футболісти намагалися максимально затягувати гру, використовуючи для цього будь-яку зупинку чи паузу. "Динамо" ніяк не могло організувати тотальну облогу воріт "Аріса", насилу підбираючись до чужого штрафного майданчика.

Лише в середині тайму у грі "Динамо" з'явилася швидкість, але, як і раніше, не вистачало точності та обережності при передачах. Також з боку українців не було агресивного пресингу. Грецькі футболісти за найменшого дотику валилися як підкошені і довго валялися на газоні.

Бракувало гострих ударів по воротах та продуманих завершених атак.

На 39-й хвилині "Динамо" великими силами пішло вперед і пропустило контратаку, яку "Аріс" у два паси завершив голом.

Гості продовжували спокійно катати м'яч, легко розбиваючи наш захист довгими передачами, але зненацька пропустили. Під завісу тайму зусиллями Сидорчука у киян вперше пройшов пас із глибини поля, на який синхронно відгукнувся Волошин, та в дотик головою зробив рахунок 1:1.

Другий тайм розпочався за повної переваги столичної команди. Підопічні Луческу шукали моменти, але все робилося в невеликому темпі без особливого результату.

На 71-й хвилині Мірча Михайлович зробив три заміни, випустивши Андрієвського, Бражка та Караваєва, що у результаті зіграло свою роль. "Аріс" помітно підсів фізично, і "Динамо" змогло цим скористатися.

На 85-й хвилині Сирота виконав чудову діагональ на Караваєва та Саша в дотик пробив голкіпера – 2:1.

В екстратаймах глядачі забитих голів не побачили, незважаючи на те, зі 106-ї хвилини українці грали у більшості. Все вирішилося у серії післяматчевих ударів.

Востаннє "Динамо" здобуло вольову перемогу в єврокубках 11 років тому у матчі з "Боруссією" Менхенгладбах у кваліфікації Ліги чемпіонів.

За вихід у груповий етап ЛК "Динамо" зіграє у плей-оф із турецьким "Бешекташем", який пройшов азербайджанський "Нефтчі". Перший матч заплановано на 24 серпня. У відповідь - на 31.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!