"Динамо" у скандальному матчі програло у кваліфікації Ліги конференцій

18,0 т.
'Динамо' у скандальному матчі програло у кваліфікації Ліги конференцій

Київське "Динамо" програло грецькому "Арісу" у першому поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Матч у Салоніках завершився з рахунком 1:0.

У першому таймі обидві команди демонстрували силовий футбол без гольових моментів. Кияни організували кілька перспективних атак, але серйозної загрози воротам Хуліана не змогли створити. Найяскравіший момент був у Карлссона, який розстрілював Бущана, але влучив у Дубінчука.

На початку другого тайма "Аріс" зробив кілька замін, загравши агресивніше у нападі. "Динамо" помітно підсіло фізично, не встигаючи за нападниками суперника.

На 68-й хвилині після удару Фабіано м'яч влучив у Сироту. Австралійський арбітр побачив у цьому моменті гру рукою та поставив 11-метровий. Київські футболісти намагалися довести рефері, що м'яч влучив у обличчя гравцю, але той міняти свою думку не став.

Єдиний момент підопічні Луческу створили на 88-й хвилині. Бражко віддав діагональ на Дубінчука, той далі на Беніто. Нігерієць пропускав на Ярмоленка, але Андрій із забійної позиції влучив у голкіпера.

Поєдинок у відповідь відбудеться через тиждень у Бухаресті. Переможець цього протистоянь у плей-оф потрапляє на переможця у парі "Нафтчі" Азербайджан / "Фенербахче" Туреччина.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!