Де дивитись сьогодні Україна – Іспанія. Розклад трансляцій молодіжного чемпіонату Європи з футболу

21,2 т.

Молодіжна збірна України з футболу у вівторок, 27 червня, проведе свою третю гру на Євро-2023. 24-а континентальна першість серед гравців до 21 року з 21 червня по 8 липня проходить у Грузії та Румунії.

Підопічні Руслана Ротаня вже достроково забезпечили собі вихід у плей-оф і тепер за перше місце у групі B та слабшого суперника у чвертьфіналі зіграють проти Іспанії.

Поєдинок на стадіоні "Стяуа" у Бухаресті розпочнеться о 21:45 за київським часом. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Україна – Іспанія.

Ті вболівальники, які не зможуть наживо повболівати за своїх кумирів, зможуть це зробити біля екранів телевізорів або смартфонів. Гра Євро-2023 у прямому ефірі транслюватиметься регіональними каналами "Суспільного", які доступні на відеосервісі Megogo, платформі Volia TV, а також у застосунку "Дія". Коментуватиме зустріч Андрій Столярчук.

У стартовому матчі Україна з рахунком 2:0 перемогла збірну Хорватії. Перший гол забив Олексій Кащук, зробивши це більярдним ударом, попередньо обігравши чотирьох захисників.

Олексій Кащук

У другому турі українці на останніх хвилинах завдяки автоголу перемогли Румунію (1:0).

Нагадаємо, що молодіжна збірна України дебютувала на чемпіонаті Європи з футболу у 2006 році. Тоді наші співвітчизники дійшли фіналу, де програли Нідерландам.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!