Україна – Іспанія: хронологія та результат матчу Євро-2023 U-21 з футболу

5 хвилин
65,3 т.

Молодіжна збірна України у вівторок, 27 червня, провела заключний матч групового етапу чемпіонату Європи з футболу. Команда Руслана Ротаня зустрічалася з одним із головних фаворитів турніру – Іспанією.

Поєдинок приймав стадіон "Жулешті" у Бухаресті. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Україна.

____________________________

90+4. Все. Нічия у нас. Україна фінішувала другою у групі.

90+3. Кащук слабко пробив у руки воротарю.

90. 2:2. Зрівнює Іспанія вдруге у матчі. Пройшов розрізаючий пас на Руїса, який прибрав на Сироту і пробив повз Нещерета.

89. Тепер Нещерет навіс забрав.

88. Залізно вибив м'яч з-під ніг суперника.

86. Сікан не зміг пробити повз воротаря після прострілу Судакова.

85. Наші відкотилися до своїх воріт.

83. Іспанія пішла на штурм.

81. 2:1! Судаков точно пробиває у нижній кут воріт!

81. Сікана воротар збив у штрафному майданчику.

81. ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА ІСПАНІЇ!!!

80. Наші намагаються забрати м'яч під контроль.

77. Ого! Рікельме не забив із двох метрів. Арбітри офсайд ще свиснули.

75. Простріл від Сича перервали захисники.

73. ЗАМІНИ. Судаков та Сікан виходять. Очеретько та Назаренко закінчили.

71. ЗАМІНА. Вейга виходить замість Хуарте.

68. І контроль м'яча зараз за нашими суперниками.

66. Іспанія починає темп підвищувати.

64. ЗАМІНИ. Сансет та Камельо закінчили. Руїс та Бланко у грі.

63. ЗАМІНИ. Кащук та Бражко з'явилися. Криськів та Брагару пішли.

62. Рікельме зі штрафного пробив вище.

61. Желізко стрибнув у ноги супернику. Пощастило, що без картки.

59. Криськів суперника за футболку прихопив.

57. Ух! Розіграли іспанці, але Хуарте у захисника пробив.

55. Сьогодні, звісно, якийсь парад неймовірних ляпів від нашої оборони.

54. Знову іспанці віддають ініціативу.

52. Прикрий старт тайму.

49. 1:1. Зрівнюють рахунок іспанці. Здорово розгорнули наш правий фланг оборони, де діє Сич. Пішов простріл, який Сирота переривав, але вибиваючи, влучив у Желізко, від якого м'яч залетів у ворота.

48. Падіння у нашому штрафному. Без пенальті.

46. ЗАМІНА. У нас Сич вийшов, Вівчаренко пішов.

46. ЗАМІНА. Ого. Іспанці воротаря змінюють. Роман замість Агірресабала.

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ! Українці розіграли із центру поля.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Українці розіграли із центру поля.

22:43. Повертаємось до Бухареста.

22:39. Кажуть, є великі шанси на вихід Мудрика.

22:35. Наші забили з першого ж удару у ствір.

22:33. ПЕРЕРВА.

45+3. Свистить рефері.

45+2. Наші пресинг розбивають.

45. Дві хвилини додав рефері.

43. 1:0!!! Оце так поворот!!! Назаренка кинули у прорив, той дав ривок метрів на 60 після чого навісив у штрафний майданчик. А там В'юнник гарно пробив головою під поперечину.

41. Якби не наші обрізки, можна було б сказати, що команди взагалі грають без воріт.

39. Назаренко добре обігрався із партнером, але пробив дуже високо.

38. Небезпечний удар від Гільямона головою після кутового.

37. Наразі іспанці м'яч забрали під контроль.

35. Трохи заспокоївся темп гри.

32. Небезпечний простріл від Рікельме. Желізко встиг вибити.

31. У наших хороший контроль, але ж не можна настільки грубо обрізатися.

29. Просто на рівному місці помиляються українці.

27. Це просто дичина якась. Третій привоз. Салюк вивів Камельйо на Нещерета, але наш воротар знову тягне.

25. Наша оборона вже собі два забійні моменти привезла.

23. Так і неясно, чому рефері скасував гол іспанців.

20. Що знову відбувається? Нещерет намагався ввести м'яч у гру, але влучив собі в ногу. Іспанці забили у порожні ворота, але суддя вирішив скасувати.

19. Домінують підопічні Ротаня.

18. Лях із пасу Назаренко намагався віддати до штрафного майданчика. Захисники іспанців на місці.

16. Атака від наших. Брагару спробував пробити, але дав у захисника.

14. Назаренко класно пройшов флангом, прострілював, але захисники винесли.

12. Дуже цікаво, що українці більше володіють м'ячем.

10. Дуже відкритий футбол.

8. Тепер від наших атак. В'юнник повз голкіпера проткнув, але захисник виніс.

7. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Криськів скосив суперника.

6. Ой-ой-ой! Що це зараз було? Просто дикий ляп від нашого захисту. Очеретько по котив по своєму штрафному прямо в ноги форварду іспанців. Нещере просто нереальний сейв оформив.

5. Видно, що футболісти почуваються дуже розкуто. Комбінують і ті, й інші.

4. Зрозуміло, дуже спокійний початок.

2. Нещерет забрав м'яч після закидання.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Іспанія ввела м'яч у гру.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн лунають.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Мудрик вперше на турнірі з'явився на розминці та бере у ній участь.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка йде.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ваната дискваліфіковано на дві гри. Тобто у чвертьфіналі він також не зіграє...

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Грузія виграє групу А і разом з Португалією виходить до чвертьфіналу.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Сирота сьогодні капітан.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на стадіоні вже.

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Враховуємо ще дискваліфікацію Ваната. З основи Криськів та Вівчаренко. Плюс Брагару, який із Хорватією виходив у старті.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Оголошено склад України. Ротань робить 100 500 замін, випускаючи дублерів.

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Напевно, сьогодні буде ротація від обох тренерів.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Тим часом Грузія грає внічию з Нідерландами після першого тайму та утримує перше місце у групі А.

2,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Поки "молодіжка" готується до гри, до "Динамо" повернувся Ярмола.

3,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Переможець матчу свій чвертьфінал проведе також у Бухаресті. А ось переможеному доведеться переїжджати до Клужа.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Іспанію вважають фаворитом. 1,53 на її перемогу. І 5,50 на українців.

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. До речі, румуни продовжують розгойдувати тему, що українці нібито порушили регламент, випустивши на гру з Хорватією Трубіна та Судакова. Вони грали за національну команду з Мальтою, а вже за 45 годин (поріг – 48) вийшли у складі "молодіжки". Вимагають тепер "технар".

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. "Молодіжки" України та Іспанії закривають для себе групову фазу Євро. Обидві команди достроково забезпечили собі вихід до чвертьфіналу та сьогодні визначать переможця квартету.

Представники групи В на першій стадії плей-оф зіграють із командами із групи D, де лідирує Франція (6 очок). У Італії та Швейцарії по три пункти, у Норвегії – 0.

Іспанці та українці зустрічалися тричі. Дві перемоги здобули піренейці, ще одна гра завершилася внічию. Різниця м'ячів – 5:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник збірної Іспанії Абель Руїс забив найшвидший гол в історії молодіжних чемпіонатів Європи, забивши хорватам уже на 20-й секунді.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!