Де дивитись футбол Шотландія – Україна. Розклад трансляцій Ліги націй

39,7 т.
Шотландія Україна

Збірна України з футболу у середу, 21 вересня, проведе свій матч 2-го туру у дивізіоні B Ліги націй УЄФА. Поєдинок групи 1 проти команди Шотландії відбудеться у Глазго.

OBOZREVATEL проведе Шотландія – Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй. Початок о 21:45 за київським часом.

Ті вболівальники, які не мають можливості особисто відвідати "Хемпден Парк", зможуть побачити поєдинок на загальнонаціональному телеканалі ICTV.

Канал доступний в ефірному цифровому просторі T2, а також входить до безкоштовного пакету медіасервісу MEGOGO. Зазначимо, що на MEGOGO буде показано решту матчів турніру.

Для тих, хто не зможе переглянути трансляцію в ефірі телемарафону, матч буде транслюватися на офіційному YouTube-каналі УАФ.

Також у прямому ефірі гру показуватимуть телеканали "Інтер", "1+1" та "Суспільне".

Перед грою підопічні Петракова лідирують у турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

Україна Ірландія

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Чи не ведіться на фейки!