Де сьогодні дивитися футбол Україна – Шотландія. Розклад трансляцій Ліги націй

72,6 т.
Україна Шотландія

Збірна України з футболу у вівторок, 27 вересня, проведе свій матч 6-го туру у дивізіоні B Ліги націй УЄФА. Поєдинок групи 1 проти команди Шотландії пройде у Кракові.

На OBOZREVATEL можна подивитись онлайн матч Україна – Шотландія. Початок о 21:45 за київським часом.

Ті українські вболівальники, які не мають можливості особисто відвідати стадіон ім. Юзефа Пілсудського зможуть побачити поєдинок на загальнонаціональному телеканалі ICTV. Також у прямому ефірі гру показуватимуть телеканали "Інтер", "1+1" та "Суспільне". Задля цього буде перервано телемарафон "Єдині новини".

Канали доступні в ефірному цифровому просторі T2, а також входять до безкоштовного пакету медіасервісу MEGOGO. Зазначимо, що на MEGOGO будуть показані решта матчів турніру.

Для тих, хто не зможе переглянути трансляцію в ефірі телемарафону, матч транслюватиметься на офіційному YouTube-каналі УАФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польській Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці програли Шотландії (0:3).

24 вересня у 5-му турі наші футболісти розгромили суперників із Вірменії. Зустріч у Єревані завершилася з рахунком 5:0.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!