Англія перемогла Чехію на Євро-2020

1,6 т.
Англія Чехія

Збірна Англії з футболу здобула свою другу перемогу на Євро-2020, здолавши в третьому турі групового етапу команду Чехії. Зустріч у квартеті D на легендарному стадіоні "Уемблі" завершилася з рахунком 1:0.

Це дозволило англійцям виграти квартет D і з першого місця вийти в плей-оф. В 1/8 фіналу вони зіграють із другим місцем із групи F. Це може бути Німеччина, Франція, Португалія або Угорщина.

Турнірне становище в групі D

До цього Англія і Чехія на рівні футбольних збірних зустрічалися між собою 4 рази. Двічі успіх святкували родоначальники футболу. Один раз зустріч завершилася внічию

Англійці вже в дебюті зустрічі повели в рахунку. Боржілу на дальній штанзі не вдалося встежити за Стерлінгом, і той із другої спроби забив свій другий гол на Євро-2020.

Пропустивши швидкий гол, чехи не запанікували і створили два хороших моменти, які могли б залишити їх лідерами групи D.

Англійці атакували

Свої голи могла забити й Англія, але Вацлік запобіг можливому розгрому.

Чехія не змогла зламати опір

Із перших хвилин англійці зробили акцент на швидкі переміщення атакувальних гравців. Така відсутність навісів стала непростим завданням для збірної Чехії.

Англія – Чехія

Обидві команди грали розкуто, оскільки вже забезпечили собі вихід у плей-оф, а суперника по 1/8 їм передбачити дуже складно.

Після перерви малюнок гри не змінився. Господарі володіли абсолютною перевагою і будували неквапливі атаки, які нічим не закінчувалися.

Чехи зрідка намагалися нагадувати про себе голкіперу англійців, безпечними вилазками до його штрафного.

Нагадаємо, що в першому турі англійці з рахунком 1:0 обіграла команду Хорватії.

Англія перемогла хорватів в 1-му турі

Зустріч 2-го туру проти Шотландії завершилася сенсаційною нічиєю (0:0).

Матч Англія – Шотландія завершився внічию

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".