Брюгге – Динамо: огляд матчу Ліги Європи на відео

Брюгге - Динамо

Київське "Динамо" перемогло в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи з бельгійським "Брюгге" і вийшло в наступний етап турніру.

Поєдинок в складних погодних умовах при проливним дощем завершився з рахунком 0:1.

Матч складався дуже непросто для української команди. Столичні футболісти за весь перший тайм змогли нанести лише один удар по воротах, який був заблокований захистом "Брюгге".

Ситуація на полі змінилася з виходом Шапаренка. Молодий гравець збірної України помітно пожвавив лінію атаки. На 86-й хвилині Віталій Буяльський забив переможний гол.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на найкращі моменти зустрічі.

"Брюгге" Бельгія – "Динамо" Україна 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 83 Буяльський.

Брюгге – Міньоле, Соболь (де Кейпер, 84), Мата, Мехелен, Дірар (Окереке, 84), баланте, Вормер, Рикка, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Коссуну, Дост (Баджо, 58).

Динамо – Бущан, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Буяльський (Андрієвський, 86), Сидорчук, Циганков, Шепелев (Шапаренко, 68), Родрігес, Бесєдін.

Попередження: ван ден Кейбус (19), Бесєдін (49).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше свій матч 1/16 фіналу ЛЄ провів і донецький "Шахтар". "Гірники" забили один гол і з загальним рахунком 3:0 вийшли в 1/8 фіналу.