Гол Аугусто! Бразилія - ​​Бельгія: онлайн-трансляція чвертьфіналу ЧС-2018

49,0 т.

П'ятикратні чемпіони світу бразильці в чвертьфіналі ЧС-2018 грали з національною командою Бельгії. Зустріч проходила в п'ятницю, 6 липня, на стадіоні "Казань Арена". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Бразилія - Бельгія .

Бразильські футболісти поки повністю підтверджують статус головного претендента на перемогу в Росії. "Селесао" після неоднозначної стартовою нічиєї зі Швейцарією виграла три матчі з однаковим рахунком - 2:0. На груповій стадії від підопічних Тіте постраждали Коста-Ріка та Сербія, а в 1/8 фіналу дісталося мексиканцям .

Читайте: USA Today розкрила грандіозну аферу Росії з ЧС-2018

Команду з Бельгії також відносять до фаворитів мундіалю-2018. "Червоні дияволи" впевнено виграли свою групу, випередивши Англію, Панаму і Туніс. Путівку до чвертьфіналу бельгійці здобули у драматичному поєдинку проти південнокорейців. Програючи в два м'ячі, футболісти Роберто Мартінеса зуміли вигризти перемогу на останній компенсованій хвилині.

Відзначимо, що Бразилія і Бельгія зустрічалися на ЧС-2002. Тоді в 1/8 фіналу пентакампеони святкували перемогу - 2:0. Переможець пари зіграє з найсильнішим у дуелі Уругвай - Франція.

ЧС-2018. 1/4 фіналу

Казань, стадіон "Казань Арена"

Головний арбітр: Мілорад Мажич (Сербія)

Бразилія - Бельгія - 1:2

Голи: Ренато Аугусто, 76 - Фернандіньо, 14, автогол, Де Брюйне, 31

Бразилія: 1. Алісон - 3. Жоао Міранда, 12. Марсело, 22. Фагнер, 2. Тьяго Сілва, 11. Коутіньо, 15. Пауліньо, 17. Фернандіньо, 19. Вілліан, 9. Габріел Жезус, 10. Неймар

Запасні: 16. Кассіо, 23. Едерсон, 4. Джеромел, 6. Філіпе Луїс, 13. Маркіньос, 20. Фірміно, 8. Ренато Аугусто, 18. Фред, 21. Тайсон

Бельгія: 1. Куртуа - 2. Алдервейрелд, 4. Компані, 5. Вертонген, 15. Меньє, 6. Вітсель, 7. Де Брюйне, 8. Феллаїні, 10. Азар Е., 9. Лукаку Р., 22. Шадлі Н.

Запасні: 12. Міньоле, 13. Кастельс, 3. Вермален, 20. Боята, 23. Дендокер, 11. Феррейра-Карраско, 14. Мертенс Д., 16. Азар Т., 17. Тілеманс, 18. Аднан Янузай, 19. Дембеле, 21. Батшуайі

_________________________________

90+6. УСЕ! БЕЛЬГІЯ В ПІВФІНАЛІ!

90+4. Куртуа!!! Витягає з-під поперечини удар Неймара.

90+2. Азар біжить і провокує Міранду на фол.

90. Неймар знову пенальті просить. Судді не дали.

90. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Знову на Азарі фолять. Фагнер відзначився.

89. Ну на нас і кінцівочка чекає!

87. ЗАМІНА. Лукаку йде, Тілеманс виходить.

85. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Фернандіньо відверто завалив Азара.

84. Неймар викотив на 11 метрів Коутиньо, а у того м'яч звалився.

82. ЗАМІНА. Вармален змінює Шадлі.

81. Ось це так! По центру прямо опинився Ренато Аугусто, але з лінії штрафної не влучив у кут!

79. Бразилія поперла вперед, як танк.

76. 1:2!!! Тягни!!! Коутиньо навісив на 11 метрів, а там Ренато Аугусто в кут точно пробив головою.

75. Момент у бразильців. Коста пробивав, Куртуа потягнув, а добивання у латиносів не вийшло.

73. ЗАМІНА. Ренато Аугусто змінює Пауліньо.

71. Дуглас Коста пробив в руки Куртуа з середньої дистанції.

71. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Меньє влупив по ногах Неймару.

70. Лукаку потужно вбігав в штрафну Бразилії, але тут несподівано закінчилося поле...

65. Близькі ми до того, щоб на ЧС залишилися тільки європейці.

62. А ось вона! Шадлі розігнав атаку, яка завершилася трохи неточним ударом Азара в дальній кут.

60. Марсело випалює просто. Розкішні простріли видає.

58. ЗАМІНА. Дуглас Коста замість Жезуса.

57. Та-а-а-ак. Довго розбирали судді удар Компані по ногах Жезуса. Вирішили, що пенальті не було.

55. Ух! Жезус вивалився на Куртуа. Тібо прийняв на себе удар.

52. Це просто сміх. Неймар собі ще й відверті симуляції дозволяє. Хотів пенальті випросити.

52. Пішли в пресинг бразильці.

50. Фернандіньо нервує. В аут віддав передачу.

50. Намагаються бразильці атакувати.

47. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Алдервейрелд зловив на стегно Пауліньо.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Бельгія ввела м'яч у гру.

46. ​​ЗАМІНА. Фірміно виходить. Замість Вілліана.

22:01. Повертаємося до Казані.

22:00. Цифри першого тайму.

21:49. ПЕРЕРВА.

45+2. Свистить Мажич. Відпочивати йдуть футболісти

45+1. Неймар падає в чужій штрафній. Немає пенальті.

45. Неймара, до речі, взагалі не видно.

42. Ого справи пішли. Компані п'ятою після кутового пробивав. Воротар на місці.

41. Алісон витягнув з-під поперечини удар Де Брюйне зі штрафного.

40. Який же приголомшливий футбол сьогодні в Казані!

37. Ух! Куртуа тягне удар Коутиньо з-за штрафної!

36. Жезус з вигідної позиції пробив повз з 11 метрів.

31. 0:2!!! Контратака від Бельгії. Лукаку протягнув метрів 40, викотив на Де Брюйне, а той з лінії штрафного бахнув точно в дальній кут!

28. Неймару на бровці ногу заморожують.

26. Лукаку фолить в атаці.

23. Де Брюйне кутовий подавав. Кудись до центру поля.

21. Азар вставив по ногах Фернандіньо. Фол на половині поля Бразилії.

19. Коутіньо з 25 метрів приклався. Куртуа на місці.

17. Знову м'яч метався по штрафній бельгійців.

14. 0:1!!! Охо-хо! Після подачі кутового екс-футболіст "Шахтаря" Фернандіньо переправив м'яч плечем в свої ворота.

13. Бельгійці намагаються погасити активність суперника володінням.

11. Після подачі кутового Пауліньо по м'ячу толком не влучив.

10. Пожежа у штрафний Бельгії після навісу Марсело. Ледве винесли захисники.

8. Ой-ой-ой! Тьяго Сілва після подачі кутового у штангу влучає!

6. Понеслася. Неймар вже на газоні. За голову тримається.

4. Активніше почали бразильці. Пресинг від "селесао".

2. Де Брюйне через штрафного пробив неточно.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Бразильці з центру поля стартували.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вийшли футболісти на полі. Зараз гімни відіграють.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди зібралися в підтрибунних приміщеннях "Казань Арени".

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Завершилася розминка...

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Дуже цікаве протистояння на нас чекає.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на розминку вийшли.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. А ось і стартові склади. Роберто Мартінес Дріса Мертенса залишив в запасі!

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Порівняння команд просто приголомшливе.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вже відомий суперник цієї пари в півфіналі. І це... Читайте на OBOZREVATEL.

ДОБУ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх любителів футболу! Збірні Бельгії і Бразилії зіграють в Казані, мабуть, найбільш інтригуючий матч чвертьфіналу ЧС-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер збірної Бразилії Неймар став об'єктом цькування з боку легендарного Дієго Марадони.