Франція легко вийшла у півфінал ЧС-2018

24,9 т.

Збірна Франції стала першим півфіналістом чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Права посперечатися за путівку в головний матч турніру "галльські півні" добилися, перегравши команду Уругваю - 2:0.

Південноамериканці вийшли на матч без одного з головних лідерів Едінсона Кавані. Гравець ПСЖ отримав пошкодження в поєдинку 1/8 фіналу проти Португалії і відновитися не встиг. Це суттєво вплинуло на варіативність гри уругвайців в атаці.

Читайте: ЧС-2018: МЗС РФ красиво поставили на місце

З перших хвилин підопічні Оскара Табареса запропонували супернику жорсткий футбол, але вже на 12-й хвилині могли отримати в свої ворота. Залишивши на самоті Мбаппе. захисники дозволили французу пробити без перешкод з п'яти метрів, однак той у "рамку" не потрапив.

Зате на 40-й хвилині зустрічі захисник віце-чемпіонів Європи Варан точним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Муслери.

Уругвайці тут же могли відповісти своїм голом, але кіпер французів Льоріс потягнув розкішний постріл Касереса.

Другий тайм почався з прогнозованих атак уругвайської команди. Підопічні Табареса створювали тиск на захист суперника, але до реальних загроз воротам Льоріса справа не доходила. А на 62-й хвилині дику помилку допустив воротар латиноамериканців Муслера, який фактично закинув м'яч у сітку після нескладного удару Грізманна метрів з 20.

Буквально через п'ять хвилин на полі виникла серйозна бійка, яку спровокував французький нападник Мбаппе. Аргентинському судді харчування коштувало чимало зусиль заспокоїти футболістів.

Після цього Франція досить спокійно придушувала атаки суперника, який так і не зміг створити хоча б один гольовий момент біля воріт Льоріса. Таким чином, французи у півфіналі турніру зіграють 10 липня в Санкт-Петербурзі з найсильнішим у парі Бельгії і Бразилії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з футболу в Росії спалахнув допінг-скандал.