Бразилія впевнено вийшла до чвертьфіналу ЧС-2018

10,4 т.

Збірна Бразилії в 1/8 фіналу чемпіонату світу пройшла збірну Мексики . Зустріч на "Самара Арені" завершилась з рахунком 2:0.

Читайте: ЧС-2018: в матчі Росія - Іспанія відбулася історична подія світового футболу

У перші 20 хвилин матчу збірна Мексики виглядала цікавіше. Однак, провівши кілька позиційних атак, і створивши пару напівмоментів, ініціативу перехопили підопічні Тіте. Бразильці атакували, завдавши три удари в площину воріт мексиканців. Гільєрмо Очоа в кожному з епізодів був бездоганний і раз по раз виручав свою команду. Футболісти Осоріо не завдали жодного удару в площину воріт суперника.

Бразилія - Мексика

Після перерви володіння м'ячем з невеликою перевагою було на боці мексиканців. Бразильці ж діяли на контратаках.

На 51 хвилині рахунок став 1:0. Після передачі п'ятою Неймара, Вілліан прокинув трьох футболістів в штрафному майданчику і прострілив уздовж воріт Очоа. Неймар і був першим на м'ячі, трохи прискорившись після того, як звільнився від м'яча.

Бразилія - ​​Мексика

Остаточний рахунок у матчі був встановлений на 88 хвилині. Контратака за участю Фернандіньо, Неймара і Фірміно призвела до взяття воріт мексиканців. Двоє на "Ф" вийшли на заміни по ходу другого тайму.

Відзначимо, що Неймар став нормальним - в плані зачіски, за що його тролили на початку турніру, а ось мексиканці Чічаріто, Лайюн і Сальседо стали блондинами.