Бельгія у матчі-трилері вийшла до чвертьфіналу ЧС-2018

24,6 т.

Збірна Японії ледь не створила неймовірну сенсацію в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 року. У битві за чвертьфінал турніру азіати в божевільній грі поступилися на останніх секундах Бельгії - 2:3.

Перший тайм пройшов під диктовку бельгійців, які після активності суперника, в середині 45-хвилинки притиснули його до воріт. Однак напівмоменти Азара, Лукаку Мертенса нічим не закінчилися.

А відразу після перерви Японія просто шокувала весь світ, відвантаживши у ворота Куртуа два м'ячі протягом чотирьох хвилин. Спочатку Харагучі, а потім Інуї поставили "червоних дияволів" на коліна.

Читайте: Київське "Динамо" вже запрацювало на ЧС-2018

Бельгія перебувала у стані гроги і могла пропустити третій гол. Але на 69-й хвилині Вертонген неймовірним ударом головою скоротив відставання в рахунку, а через п'ять хвилин Феллаїні розстріляв Кавасіму ударом в упор.

За п'ять хвилин до кінця основного часу воротар японців створили два суперсейва. Протягом півхвилини Кавасіма відбив удари Шадлі і Лукаку.

Бельгійці вирішили результат зустрічі на четвертій доданій хвилині. Після кутового біля своїх воріт підопічні Роберто Мартінеса розіграли показову контратаку, які ударом у порожні ворота завершив Шадлі.

Таким чином, саме Бельгія зіграє з Бразилією в чвертьфіналі ЧС-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в матчі збірних Росії та Іспанії відбулася історична подія на чемпіонатах світу з футболу.