Автогол та вилучення: Словаччина в драматичному матчі перемогла Польщу на Євро-2020

4,4 т.
Словаки переграли Польщу

Збірна Словаччини перемогла Польщу з рахунком 2:1 у матчі 1-го туру Євро-2020. Переможний гол словаки забили після того, як їхній суперник залишився в меншості.

Рахунок розмочили вже на 18-й хвилині. Мак здорово прорвався по лівому флангу, вбіг до штрафного майданчика і пробив у ближній кут. М'яч потрапив у штангу, потім у руку Щесни і закотився у ворота.

Словаччина взяла 3 очки у стартовому матчі Євро-2020

Поляки зрівняли рахунок на самому початку другого тайму. Кілька точних пасів вистачило, щоб вивести Лінетті на шикарну ударну позицію. Гольову передачу на свій рахунок записав Рибус.

Польща зрівняла рахунок на 46-1 хвилині, але поступилася Словаччині.

Але на 62-й хвилині Крихов'як нарвався на другу жовту картку, і поляки залишилися вдесятьох.

Крихов'як залишив поляків в меншості.

Словаки скористалися перевагою, і на 69-й Шкріньяр вивів свою команду вперед – вдало зловив м'яч після подачі з кутового.

Словаки переграли Поляков 2: 1

Польща – Словаччина – 1:2

Голи: Лінетті (46) – Щесни (18, автогол), Шкріньяр (69)

Попередження: Крихов'як (22) – Губочан (20)

Вилучення: Крихов'як (62)

Польща: Щенсни, Берешінскі, Глік, Кліх (Модер, 85), Беднарек, Лінетті (Франковськи, 74), Крихов'як, Левандовскі, Зелінські (Свідерські, 85), Южвяк, Рибус (Пухач, 74);

Словаччина: Дубравка, Губочан, Шкріньяр, Шатка, Пекарік (Косцелнік, 79), Дуда (Грегуш, 91), Гамшик, Гараслін (Дюриш, 87), Куцка, Мак (Суслов, 87), Громада (Грошовскі, 79).

Зазначимо, цей матч пройшов у Санкт-Петербурзі, де недавно Росія розгромно програла Бельгії. У групі Е суперниками сусідів України також є Іспанія і Швеція. Їхній поєдинок можна буде подивитися на OBOZREVATEL.

Збірна України в стартовому матчі на Євро-2020 програла Нідерландам. Команда Андрія Шевченка забила два голи, але упустила нічию в кінцівці зустрічі.