Австрія переграла Північну Македонію в історичному матчі

15,7 т.

Збірна Австрії переграла Північну Македонію з рахунком 2:1 в стартовому матчі на Євро-2020 на стадіоні Національ в Бухаресті (Румунія). Інтрига в поєдинку зберігалася до останніх хвилин, незважаючи на те, що команду македонців вважали очевидним аутсайдером групи С.

Рахунок в матчі був відкритий на 18-й хвилині. Лайнер відзначився точним ударом головою після навісу Забітцера на дальню штангу.

Північній Македонії, яка вперше в своїй історії пробилася на чемпіонат Європи, знадобилося 10 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Легенда македонського футболу, 37-річний Пандєв скористався незрозумілими діями австрійців в обороні і катнув м'яч у порожні ворота.

Пандєв забив перший гол Північної Македонії на чемпіонаті Європи

Проте в кінцівці другого тайму Австрія все ж виправила ситуацію і зняла всі питання щодо переможця. Спершу Алаба видав шикарний пас на Грегоріча і той з лічених метрів проштовхнув м'яч у ворота, а пізніше Арнаутович вибіг на зустріч з воротарем і добив македонців.

Австрія зуміла дотиснути македонців в кінцівці матчу

Не можна не відзначити тренерське чуття Франко Фода, адже обидва гравці, які забили вирішальні м'ячі, увійшли в гру з лави запасних.

Австрія стартувала на Євро-2020 з вольової перемоги

Австрія – Північна Македонія 3:1

Голи: Лайнер (18), Грегоріч (78), Арнаутович (89) – Пандєв (28)

Австрія: Бахманн, Лайнер, Драгович (Лінхарт, 46), Хінтереггер, Алаба, Баумгартнер (Грегоріч, 58), Шлагер (Ільзанкер, 90), Забітцер, Лаймер (Баумгартлінгер, 90), Ульмер, Калайджіч (Арнаутович, 59)

Північна Македонія: Дмитрієвські, Велкоські, Рістовські, Муслім (Рістовські, 86), Аліоскі, Барді (Трічковські, 82), Ніколов (Бейтулаі, 63), Адемі, Елмаз, Трайковські (Костадінов, 63), Пандєв

Попередження: Трайковські (42), Аліоскі (52), Лайнер (85).

Усі відео голів можна подивитися тут.

Нагадаємо, матчі Євро-2020 покаже телеканал "Україна".

Другий матч в групі С відбудеться також 13 червня. Нідерланди зіграють проти України. OBOZREVATEL пропонує онлайн трансляцію цього поєдинку.

Групи Євро-200.
Розклад групового етапу Євро-2020.
Календар плей-офф Євро-2020.

Відзначимо, команда Андрія Шевченка має намір грати на перемогу навіть у матчі проти Нідерландів. Головний тренер української збірної напередодні розповів, як потрібно діяти, щоб отримати позитивний результат в Амстердамі.