Англія – Хорватія: відео переможного гола матчу Євро-2020

3,1 т.
Англія Хорватія

Збірна Англії з футболу мінімально здолала команду Хорватії в першому турі чемпіонату Європи-2020. Поєдинок квартету D на легендарному лондонському стадіоні "Уемблі" завершився з рахунком 1:0.

Збірна Англії з перших хвилин захопила ініціативу, влаштувавши справжній штурм воріт Ліваковіча. Незважаючи на тотальну перевагу, глядачі забитий м'яч побачили лише в другому таймі. Після розкішної комбінації рахунок відкрив Рахім Стерлінг.

Рахим Стерлинг

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голу

Перед цим матчем обидві збірні 10 разів зустрічалися між собою. Статистика особистих зустрічей: 5:3 на користь англійців.

Одним з найбільш пам'ятних вийшов матч в листопаді 2018 го.

Групи Євро-2020.

Тоді в заключному турі Ліги нація підопічні Гарета Саутгейта обіграли "картатих" 2: 1 і вибили їх з еліти турніру.

Розклад групового етапу Євро-2020.
Календар плей-офф Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулися поєдинки в трьох групах. Найдраматичнішим вийшов матч в Копенгагені.

Футболіст впав на газон

Гра була перервана в кінці першого тайму через зупинку серця данського футболіста Крістіана Еріксена. Момент потрапив на відео.

Еріксена намагаються реанімувати

Нагадаємо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".