Непереможний український боксер з яскравим нокдауном виграв бій у Росії. Відео

134,3 т.
Едуард Скавінський

Відомий український боксер Едуард Скавінський (14-0, 7 КО) ефектно переміг колумбійця Хоеля Хуліо (39-6, 33 КО).

Скавінський - Хуліо

10-раундовий поєдинок на вечорі боксу в Єкатеринбурзі в першій середній вазі завершився одноголосним рішенням суддів.

Колумбієць пропустив потужний боковий удар
Скавінський відправив Хуліо в нокдаун

30-річний уродженець Луганська з перших секунд володів ініціативою, потужно атакував і в 5-му раунді відправив суперника у нокдаун.

Відзначимо, що Едуард є триразовим переможцем чемпіонатів України у своєму віці, призером і переможцем чемпіонатів Європи, а також переможцем численних міжнародних турнірів із боксу. На любительському рингу провів 250 боїв, в 240 здобув перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше боксер-чемпіон переміг дивним нокаутом, погладивши суперника по потилиці. На цьому ж вечорі боксу новозеландський супертяж Хемі Ахая (17-0, 12 КО) здобув ефектну перемогу над співвітчизником Джуліусом Ллойдом Лонгом (18-25-1, 14 КО).

До цього в італійському Мілані 28-річний уродженець Новоселиці (місто в Чернівецькій області), який виступає під румунським прапором, нокаутував місцевого бійця Ніколу Крістофорі (11-3-2, 1 КО).