Україна взяла медаль в останній гонці чемпіонату Європи з біатлону

Артем Прима

У польському містечку Душники-Здруй у неділю, 31 січня, класичною змішаною естафетою завершився 28-й чемпіонат Європи з біатлону.

Збірна України в складі Ірини Варвинець (після заміжжя – Петренко), Віти Семеренко, Богдана Цимбала і Артема Прими завоювала "бронзу".

Ірина почала гонку з промахів, проте висока швидкість дозволила зберегти Україні місце в проміжній десятці. Віта Семеренко свій етап ледь не провалила, тільки третім додатковим патроном закривши всі мішені на стрільбі стоячи.

Богдан Цимбал відправився в бій лише 9-м, поступаючись Норвегії, яка лідирує, близько 35 секунд. 23-річний сумчанин виступив чудово. Українець скористався осічкою суперників, пішов зі стрільбища, відстаючи на 3 секунди, і передав естафету 3-м (+15 секунд).

Доля медалей вирішилася на останньому вогневому рубежі. Артем боровся за "бронзу", зробив лише один промах, і впевнено фінішував третім. Перемога у Норвегії. Другими приїхали німці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Україна посіла п'яте місце в одиночній змішаній естафеті.

30 січня наші біатлоністи завоювали першу золоту медаль на континентальній першості. Артем Прима продемонстрував чудовий хід на лижні і, навіть незважаючи на три промахи, став чемпіоном Європи.

Пізніше з'явилося відео гімну України під час урочистої церемонії нагородження.