Україна показала ідеальну точність на Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний

Чоловічою гонкою переслідування на 12,5 у неділю, 7 березня, завершилася програма 8-го етапу Кубку світу з біатлону.

Україну в цій дисципліні представляли Артем Тищенко і Дмитро Підручний. Обидва наші спортсмени продемонстрували чудову стрільбу, не зробивши жодного промаху на кожному з вогневих рубежів.

На жаль, швидкість українців не дозволила їм боротися за медалі. Підручний фінішував 9-м, а Тищенко 25-м.

Перемогу здобув норвежець Тар'єй Бьо. Його молодший брат Йоханнес Тінгнес Бьо посів друге місце. Третім став Симон Дет'є із Франції.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше відбувся жіночий пасьют. Збірна України не змогла повторити свій спринтерський успіх. Найкращою в нашій команді стала Юлія Джима (6-те місце).