Росія провела найгіршу гонку в історії Кубку світу з біатлону

Лариса Кукліна

Жіноча збірна Росії з біатлону показала найгірший виступ у своїй історії в гонці Кубку світу.

У пасьютi на 9-му етапі змагань в чеському Нове-Место найкраща з росіянок (Лариса Кукліна) з трьома промахами фінішувала на 37-му місці. Решта представниць збірної РФ завершили гонку за межами 40-ї позиції. Ульяна Кайшева стала 43-ю, Тетяна Акімова – 51-ю, а Світлана Миронова 57-ю з 60 учасниць.

Раніше найнижчим результатом на КС був спринт на етапі Кубку світу в Хольменколленi (Норвегія) в сезоні-2012/2013, повідомляє "Чемпіонат". Тоді найвищу сходинку в підсумковому протоколі серед росіянок посіла Катерина Юр'єва (35-те місце). 37-ю стала Ірина Старих. Обидві допустили по два неточні постріли.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перемогу в гонці переслідування в Чехії здобула норвежка Тіріль Екгофф. Це дозволило 30-річній спортсменці з Тронхейму вперше в кар'єрі виграти Великий кришталевий глобус.

Найкращою з українок стала Юлія Джима (15-те місце).