На ЧС з біатлону відбувся чоловічий спринт: де Україна

Богдан Цимбал

Збірна України потрапила в двадцятку чоловічого спринту на чемпіонаті світу з біатлону, який в ці дні проходить у словенській Поклюці.

Наші спортсмени показали не найкращу стрільбу, тому не змогли претендувати на найвищі місця. Богдан Цимбал став єдиним українцем, який безпомилково пройшов обидва вогневі рубежі, але поступився суперникам у швидкості ходу і фінішував на 30-му місці.

Капітан нашої збірної Дмитро Підручний допустив два промахи і закінчив гонку 23-м, а Артем Прима промахнувся один раз і зайняв найвищу 20-ту позицію серед наших співвітчизників. Антон Дудченко тричі помилився на стрільбі та став 78-м.

Переможцем чоловічого спринту став швед Мартін Понсілуома, який подолав дистанцію за 24: 41,1. "Срібло" та "бронзу" завоювали французи Сімон Дестьйо та Емільен Жаклен, відповідно.

Результати чоловічого спринту

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна прикро упустила "бронзу" у змішаній естафеті на старті чемпіонату світу. Після гонка наша спортсменка Олена Підгрушна звинуватила шведську суперницю в хамстві, але Еберг заявила, що не вважає своє поведінку неспортивних.