Мас-старт Кубку світу з біатлону завершився напруженою рубкою на останньому колі

3 хвилини
40,8 т.
Доротея Вірер

В італійському Антхольці гонкою з масовим стартом серед жінок на 12.5 км завершилася програма 7-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України у цій дисципліні була представлена лише Юлією Джимою.

31-річна киянка не змогла похвалитися високою швидкістю та точною стріляниною. Наша співвітчизниця зробила по одному промаху на кожному вогневому рубежі, що відразу виключило її з претенденток на високі місця. Підсумком стала 28-а позиція.

Юлія Джима

Найнапруженіша боротьба розгорнулася в голові пелотона. Тіріль Екхофф лідирувала всю гонку, жодного разу не промазавши за перші 15 пострілів. Четвертий вогневий рубіж став для 31-річної норвежки фатальним. Тіріль промазала двічі, перекресливши 100-відсоткове "золото" цього етапу.

Тіріль Екхофф

Першою на останнє коло пішла Анаїс Шевальє, на 5 секунд випереджаючи італійку Доротею Вірер. Останні метри дистанції стали ознаменувалися безкомпромісною битвою. Доротея, яка була на другій стрільбі 17-ю, у фінішному створі не залишила шансів конкуренткам.

Другою стала білоруска Дінара Алімбекова. Шевальє стала третьою.

Результати перегонів

Декількома годинами раніше збірна України, яка була представлена ​​Богданом Цимбалом, Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Артемом Примою, посіла 6-е місце.

Напередодні на КС відбулася жіноча естафета. Головні події сталися на стрільбі після 8-го кола, коли збірна Росії самоусунулась із числа претендентів на перемогу.​

Ірина Казакевич

Збірна України, яка була представлена ​​Валентиною Семеренко, Дар'єю Блашко, Юлією Джимою та Оленою Білосюк (Підгрушною), посіла 11-е місце.

До цього на Кубку світу з біатлону відбулася гонка з масовим стартом. Лідер збірної Білорусі з біатлону Антон Смольський втратив одну із лиж на першому відрізку.

Антон Смольський втратив лижу

Як повідомляв OBOZREVATEL, Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих перегонах.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхенчхані збірна України фінішувала на 21-му місці, яке поділила з Угорщиною.​

Церемонія закриття Олімпіади

В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях з лижної акробатики завоював миколаївський фрістайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

На церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом у особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14 місце Віти Семеренко.