У гонці Кубку світу з біатлону трапилася "незрозуміла історія". Відеофакт

3 хвилини
442,7 т.
Антон Смольський

Лідер збірної Білорусі з біатлону Антон Смольський втратив одну з лиж на першому відрізку перегонів із масовим стартом. Епізод стався на 7-му етапі Кубку світу в італійському Антхольці.

Після старту, коли спортсмени йшли щільною групою, 25-річний мінчанин раптово втратив найважливіший елемент своєї екіпіровки. Біатлоніст став чекати, доки більшість спортсменів проїдуть, однак один із суперників допоміг Антону, підхопивши лижу та віддавши білорусу.

Антон Смольський втратив лижу

В ефірі телеканалу Eurosport відомий російський коментатор Микола Круглов назвав це "незвичною історією". Журналіст розповів, що виробники кріплень давно врахували цю проблему та поставили спеціальні фіксатори. Круглов припустив, що Смольський, можливо, використав кріплення старого варіанта, зазначивши, що "незрозуміло, що сталося".

Зазначимо, що гонку у підсумку виграв Бенедикт Доль (Німеччина). Друге місце у представника Норвегії Йоханнеса Тінгнеса Бьо. Третім приїхав до фінішу ще один норвежець Стурла Легрейд.

Українські спортсмени у цій дисципліні участі не брали.

Результати мас-старту

Раніше в німецькому Рупольдингу під час естафетної гонки серед чоловіків 4х7,5 км збірна Франції сенсаційно пішла на штрафне коло вже після першої стрільби.

Журналіст Сергій Курдюков, коментуючи перегони, назвав це "гігантським сюрпризом зі знаком мінус".

Також несподівано самоусунулася від медалей і лідер загального заліку Норвегія.

Збірна України, яка була представлена ​​Артемом Примою, Дмитром Підручним, Богданом Цимбалом та Антоном Дудченком, посіла 6-те місце. Перемогу здобули росіяни.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих перегонах.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхьончхані українська команда фінішувала на 21-му місці, яке розділила з Угорщиною.

Церемонія закриття Олімпіади

​В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях із лижної акробатики виборов миколаївський фристайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

На церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом в особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14-те місце Віти Семеренко.