Росія безглуздо втратила "золото", пішовши на три штрафні кола в естафеті Кубку світу з біатлону

3 хвилини
25,7 т.
Ірина Казакевич поховала свою команду

В італійському Антхольці естафетною гонкою серед жінок 4х6 км продовжилася програма 7-го етапу Кубку світу з біатлону. Головні події сталися на стрільбі після 8-го кола, коли збірна Росії самоусунулась із числа претендентів на перемогу.

Після четвертої стрільби росіянки вийшли у лідери і з кожним колом усе нарощували перевагу. Третій етап бiгла Ірина Казакевич. 24-річна спортсменка прибула на свій другий вогневий рубіж, маючи перевагу над конкурентками за одну хвилину.

Ірина Казакевич
Відео дня

Замість того, щоб впевнено відстрілятися та продовжити естафету, Казакевич почала поспішати та промахуватися. У результаті Ірині довелося піти на три штрафні кола. У гонку вона повернулася лише 5-ю, поступаючись вже 24 секунди.

Збірна України, яка була представлена Валентиною Семеренко, Дар'єю Блашко, Юлією Джимою та Оленою Білосюк (Підгрушною), посіла 11-те місце.

Наші співвітчизниці продемонстрували вкрай низьку швидкість, а на третьому етапі Анастасія Меркушина також пішла на штрафне коло.

Перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії. Багатостраждальна команда Росії виборола "срібло". Третіми стали француженки.

Результати перегонів

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше на Кубку світу з біатлону відбулися перегони з масовим стартом. Лідер збірної Білорусі з біатлону Антон Смольський втратив одну з лиж на першому відрізку перегонів із масовим стартом.

Напередодні Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих перегонах.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхьончхані збірна України фінішувала на 21-му місці, яке поділила з Угорщиною.​

Церемонія закриття Олімпіади

В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях із лижної акробатики виборов миколаївський фристайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

На церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом в особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14-те місце Віти Семеренко.