Росія безглуздо втратила "золото", пішовши на три штрафні кола в естафеті Кубку світу з біатлону

3 хвилини
25,8 т.
Ірина Казакевич поховала свою команду

В італійському Антхольці естафетною гонкою серед жінок 4х6 км продовжилася програма 7-го етапу Кубку світу з біатлону. Головні події сталися на стрільбі після 8-го кола, коли збірна Росії самоусунулась із числа претендентів на перемогу.

Після четвертої стрільби росіянки вийшли у лідери і з кожним колом усе нарощували перевагу. Третій етап бiгла Ірина Казакевич. 24-річна спортсменка прибула на свій другий вогневий рубіж, маючи перевагу над конкурентками за одну хвилину.

Ірина Казакевич

Замість того, щоб впевнено відстрілятися та продовжити естафету, Казакевич почала поспішати та промахуватися. У результаті Ірині довелося піти на три штрафні кола. У гонку вона повернулася лише 5-ю, поступаючись вже 24 секунди.

Збірна України, яка була представлена Валентиною Семеренко, Дар'єю Блашко, Юлією Джимою та Оленою Білосюк (Підгрушною), посіла 11-те місце.

Наші співвітчизниці продемонстрували вкрай низьку швидкість, а на третьому етапі Анастасія Меркушина також пішла на штрафне коло.

Перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії. Багатостраждальна команда Росії виборола "срібло". Третіми стали француженки.

Результати перегонів

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше на Кубку світу з біатлону відбулися перегони з масовим стартом. Лідер збірної Білорусі з біатлону Антон Смольський втратив одну з лиж на першому відрізку перегонів із масовим стартом.

Напередодні Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих перегонах.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхьончхані збірна України фінішувала на 21-му місці, яке поділила з Угорщиною.​

Церемонія закриття Олімпіади

В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях із лижної акробатики виборов миколаївський фристайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

На церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом в особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14-те місце Віти Семеренко.