Найкращу біатлоністку України минулої Олімпіади не взяли на ОІ-2022. Названо склад нашої збірної

51,2 т.
Віта Семеренко

Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих гонках.

Тренерський штаб вирішив не брати на Ігри багаторічну ветеранку збірної – Віту Семеренко. 36-річна сумчанка цього сезону виступила лише на перших двох етапах Кубку світу. У спринтерськiй гонцi 1-го етапу в Естерсунді Віта фінішувала 44-ю, а на другому – 77-ю.

Після цього Семеренко відправили на Кубок IBU, де її найкращим результатом стало 9-те місце в одиночній змішаній естафеті в норвезькому Обертіліасі. Також не знайшлося місця у списку для Анастасії Меркушиної. Замість неї взяли Дар'ю Блашко.

Дмитро Підручний.

Біатлонний турнір на Олімпіаді розпочнеться 5 лютого змішаною естафетою. Початок об 11 ранку за київським часом.

Артем Прима.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхьончхані українська команда фінішувала на 21-му місці, яке розділила з Угорщиною.

Церемонія закриття Олімпіади

​В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях із лижної акробатики виборов миколаївський фристайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

Як повідомляв OBOZREVATEL, на церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом в особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14-те місце саме Віти Семеренко.