На Кубку світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування: результат України

Юлія Джима

Жіночою гонкою переслідування на дистанції в 10 км у чеському Нове-Мєсто продовжилася програма 9-го етапу Кубку світу з біатлону.

Після високого п'ятого місця у спринті від Юлії Джими в цій гонці 30-річна киянка не змогла продемонструвати гідний результат (15-та позиція).

Критичними для української біатлоністки стали два промахи на другій стрільбі, що відразу відкинуло її за межі першої десятки.

Таким самим фатальним другий вогневий рубіж став для Анастасії Меркушиної, котра зробила три неточні постріли. Всього у Насті було 7 промахів і підсумкова 55-та позиція.

Відносно успішно провела змагання Дар'я Блашко. Ексбілоруска відзначилася лише двома неточними пострілами за 4 стрільби, фінішувавши 26-ю.

Перемогу здобула норвежка Тіріл Екхофф. На 37 секунд від неї відстала Дінара Алімбекова. "Бронза" на рахунку Франціски Пройсс.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в чоловічому пасьютi Дмитро Підручний став 23-м. Тренерський штаб збірної України зняв зі старту другого нашого спортсмена – Артема Приму.