Україну розсудив фотофініш в естафеті Кубку світу з біатлону

Валентина Семеренко

В італійському Антхольці на 7-му етапі Кубку світу з біатлону відбулася жіноча естафета 4х6 км.

Збірна України, яка була представлена Вітою Семеренко, Юлією Джимою, Валею Семеренко і Оленою Підгрушною, посіла 8-е місце.

Наша команда вже на перших кілометрах відкотилася в середину пелотону. Віта Семеренко, зробивши по промаху на стійці і на лежці, передала естафету сьомою (+47 секунд).

Юлія Джима не змогла поліпшити показники команди, відстаючи ще на 10 секунд. У цьому інтервалі українки і трималися другу половину гонки. Валя Семеренко мала шанс підтягнути збірну, але не скористалася серйозною осічкою лідерів, сама зробивши два неточних постріли на стрільбі стоячи.

Максимум, що змогла зробити Олена Підгрушна, це підняти "синьо-жовтих" у вісімку, влаштувавши драматичний фініш із представницею Швейцарії.

Переможця в цьому локальному протистоянні за 8-й рядок визначив фотофініш.

Перемогу здобула команда Росії, випередивши на 11 секунд німецьких біатлоністок. Третіми стали представниці збірної Франції

Як повідомляв OBOZREVATEL, на шостому етапі в Німеччині жіноча українська команда фінішувала 8-ю. Ключовим стала друга ділянка гонки, де Юлія Джима пішла на два штрафних кола.

Після естафети Підгрушна зізналася, що їй шкода Джиму.