Біатлоністка небезпечно вилетіла в яр і втратила перемогу в естафеті Кубку світу. Відео

3 хвилини
10,2 т.
Біатлоністка не змогла фінішувати першою

Чеська біатлоністка Луція Харватова прикро позбавила свою команду перемоги в естафеті на 7-му етапі Кубку світу в італійському Антхольці. 28-річна спортсменка за коло до кінця перегонів впала на крутому віражі.

Луція Харватова вилетіла з траси

Харватова після стрільби лежачи лідирувала в естафеті, але на крутому спуску обрала неправильну траєкторію та небезпечно відлетіла за межі траси. Поки біатлоністка вибиралася зі снігового яру на трасу, вона втратила близько 20 секунд.

Луція Харватова у сніговому яру

У результаті Луція прийшла на стійку за 30 секунд від норвежки і зробила два неточні постріли. Фінішувала Чехія на шостому місці. Норвегія перемогла.

Луція Харватова перед гонкою
Луція Харватова на пляжі

Як повідомляв OBOZREVATEL, у цій естафеті збірна Росії безглуздо позбавила себе перемоги. Росіянки йшли до свого "золота", коли Ірина Казакевич зробила 6 неточних пострілів та пішла на штрафні кола.

Ірина Казакевич

Декількома годинами раніше на Кубку світу з біатлону відбулася гонка з масовим стартом. Лідер збірної Білорусі з біатлону Антон Смольський втратив одну з лиж на першому відрізку перегонів із масовим стартом.

Напередодні Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України з біатлону на зимові Олімпійські ігри-2022, що стартують 4 лютого у Пекіні. Наша країна буде представлена ​​10 спортсменами, по 5 у жіночих та чоловічих перегонах.

Нагадаємо, що на минулій Олімпіаді у Пхенчхані збірна України фінішувала на 21-му місці, яке поділила з Угорщиною.​

Церемонія закриття Олімпіади

В активі нашої команди одна золота нагорода, яку у змаганнях з лижної акробатики виборов миколаївський фрістайліст Олександр Абраменко.

Олександр Абраменко.

Він і ніс прапор на церемонії закриття.

Олена Підгрушна

На церемонії відкриття прапороносцем збірної України була біатлоністка Олена Підгрушна.

Віта Семеренко на ОІ-2018

Найкращим результатом у особистих біатлонних перегонах на ОІ-2018 в України стало 14 місце Віти Семеренко.