Дві українки увійшли до топ-15 спринту чемпіонату світу з біатлону

Олена Підгрушна

У словенській Поклюці жіночим спринтом на 7,5 км 13 лютого продовжилася програма чемпіонату світу з біатлону.

Найкращою з українок стала Олена Підгрушна, яка показала 11-й результат. Ще одна представниця нашої команди Дар'я Блашко фінішувала 14-ю.

Олена могла претендувати на більш високе місце, однак зробила один неточний постріл на лежцi, а на останніх колах продемонструвала невисоку швидкість. За схожим сценарієм вступила і Блашко.

Ще дві біатлоністки збірної України Юлія Джима і Валя Семеренко завершили спринт 37-ю і 50-ю відповідно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на мундіалі вже відбулися дві гонки. Напередодні у чоловічому спринті Артем Прима посів 20 місце, а 10 лютого змішана естафета завершилася скандалом.

Україна поступилася 0,5 секунди бронзовій медалі, після чого Олена Підгрушна заявила про хамство і нахабство з боку Ханни Еберг. Шведка, зі свого боку, різко відповіла українськiй біатлоністці.