Українка Джима серйозно впала в гонці Кубку світу з біатлону. Відео

Юлія Джима

Жіночою гонкою з масовим стартом на 12,5 км продовжився 7-й етап Кубку світу з біатлону.

Юлія Джима, ставши єдиною українкою, яка кваліфікувалася на старт цієї дисципліни, фінішувала на 10-му місці.

30-річна киянка в дебюті мас-старту зробила ставку на точну стрільбу. Наша співвітчизниця не стала гнатися за лідерами, їхала в своїй швидкості і чисто провела три перших вогневих рубежі.

Тоді як перші біатлоністки зробили по кілька промахів, українка обійшлася без штрафних кіл.

Перед четвертою стріляниною у Юлі трапився нещасний випадок. На одному з крутих спусків біатлоністка збірної України не втрималася і серйозно впала.

Незважаючи на невелику травму і можливе пошкодження гвинтівки, Юля змогла зібратися і зробити лише один неточний постріл.

Перемогу в підсумку здобула Жюлья Симон. Незважаючи на три промахи, француженка випередила Ханну Еберг зі Швеції й австрійську біатлоністку Лізу Терезу Хаузер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21 січня Юлія в індивідуальній гонці КС завоювала "срібло", ставши єдиною біатлоністкою, хто ідеально чисто відстрілявся на всіх чотирьох вогневих рубежах.

Відзначимо, що на минулому етапі Джимі не дозволила брати участь у мас-старті спортсменка з Санкт-Петербурга.