Українець відіграв 12 позицій в гонці переслідування на ЧС з біатлону

Богдан Цимбал

На чемпіонаті світу з біатлону-2021, який цими днями проходить у словенській Поклюці, вiдбулися гонки переслідування на 12,5 км у чоловіків.

Після невдалого виступу в спринті, найкращий із представників збірної України Артем Прима стартував 20-м, із відставанням у хвилину.

33-річний уродженець Чернігова показав блискучий хід, і якби не неточна стрільба (0+1+2+0), зміг би поборотися і за медаль. Як наслiдок Прима фінішував 8-м, відігравши 12 позицій.

Цей результат став найкращим у кар'єрі Артема на чемпіонатах світу, а також другий найкращий у кар'єрі.

Раніше найкращим досягненням Прими на ЧС було 20-е місце в мас-старті в Антхольці і в спринті в Поклюці.

Також 8-у позицію Прима посідав у спринті на етапі Кубку світу в Рупольдінгу 2020 року.

Решта українців завершили гонку-переслідування на межі першої двадцятки. Богдан Цимбал (1+0+0 +0) посів 18-й рядок, оновивши особистий рекорд. Раніше він був 30-м у спринті на цій світовій першості. Дмитро Підручний (2+0+3+1) – 28-й.

Перемогу у запеклій боротьбі зі шведом Себастьяном Самуельссоном здобув француз Емільєн Жаклен. Третє місце у Йоганнеса Тінгнеса Бо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні на мундіалі відбувся жіночий спринт. Наші співвітчизниці не змогли пройти вогневі рубежі без промахів і фінішували на кордоні топ-15.