Збірна України з біатлону здобула найкращий результат сезону, взявши медаль на Кубку IBU

56,4 т.
Ірина Варвинець

Українська біатлоністка Ірина Петренко здобула "срібло" на Кубку IBU, який у ці дні проходить у Шушені (Норвегія). 29-річна уродженка Чернігова минулого сезону виступала під дівочим прізвищем Варвинець, але цього року взяла прізвище чоловіка.

Ірина Петренко (Варвинець) на подіумі (ліворуч)

Наша співвітчизниця лише 0,8 секунди програла переможниці – італійці Лінді Цінгерлі. Водночас Іра на 1,4 випередила росіянку Анастасію Шевченко.

Біатлоністки на вогневому рубежі

Петренко невдало розпочала змагання, після першого вогневого рубежу відкотившись за межі першої десятки.

Проте з кожною наступною чистою стрільбою українка піднімалася все вище й вище і боролася за золоту нагороду.

Друге місце збірної України стало найкращим показником у поточному біатлонному сезоні.

Нагадаємо, що у четвер, 2 грудня, стартує другий етап Кубку світу. Змагання в Естерсунді розпочнеться спринтерськими гонками у жінок та чоловіків.

Україна виступила невдало в індивідуальних перегонах

Зазначимо, що перший етап завершився невдало для України. Найкращий результат показала Валя Семеренко в індивідуальнiй гонцi (17-те місце).