Україна стартувала на Кубку світу з біатлону

6,1 т.
Україна виступила невдало в індивідуальних перегонах

У шведському Естерсунді індивідуальною гонкою серед жінок на 15 км стартував 1-й етап Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Анастасією Меркушиною, Юлією Джимою, Валентиною Семеренко та Катериною Бех. Мала бiгти й Ірина Варвинець, яка виступає у новому сезоні під прізвищем Петренко, але 29-річна українка знялася через проблеми зі шлунком.

Єдина, хто до останнього претендувала на добрий результат на фініші, стала Валентина Семеренко. 35-річна сумчанка ідеально відстрілялася на перших трьох вогневих рубежах, проте 4-та стрілянина стала справжньою драмою. Валя промахнулася останнім пострілом і позбавила себе високого місця. Підсумок – 17-те місце.

Валя Семеренко

Після фінішу Валентина відмовилася спілкуватися із журналістами, заявивши, що всі коментарі дат після завершення сезону.

Семеренко відмовилася коментувати перегони

Решта наших співвітчизниць важко розпочала гонку, продемонструвавши дуже посередню швидкість і точність. Джима вже на першому лежаці зробила 2 промахи і виключила себе з боротьби на подіумі (22-й рядок). Так само почали зустріч Бех і Меркушина. 71-е та 107-е місця відповідно.

Юлія Джима

Перемогу несподівано здобула Маркета Давидова з Чехії. Другий рядок у Лізи Терези Хаузер (Австрія). Третє місце посіла німкеня Деніз Херманн.

Результати гонки

Кубок світу з біатлону продовжиться о 16:00 чоловічою індивідуальною гонкою. 28 листопада пройдуть два спринти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22-річна російська біатлоністка Дар'я Сидорова чекає на указ президента України Володимира Зеленського про видання їй українського паспорта. Як тільки вона отримає документ, то вступить до Київського державного університету.