Збірна України з баскетболу перемогою завершила відбір на ЧС-2023

3 хвилини
7,2 т.
Україна Нідерланди

Збірна України з баскетболу у 6-му турі другого групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2023 обіграла команду Нідерландів. Зустріч у Рінг завершилася з рахунком 72:56.

Цей матч не мав жодного турнірного значення, оскільки у 5-му турі "жовто-сині" поступилися Італії і достроково втратили шанси на вихід у фінальну частину ЧС.

Українці досить впевнено розпочали зустріч та до середини першої чверті змогли забезпечити собі невелику перевагу 12:7. Особливо успішно феєрив у ці хвилини Володимир Конєв. Піти у відрив збірна України не змогла, оскільки нідерландські баскетболісти успішно використовували наші помилки, перетворюючи їх на результативні атаки.

Рівна боротьба продовжилася й у другій чверті. Обидві національні команди грішили неточними кидками, через що матч помітно кульгав у плані результативності. Голландці часто кидали дальні кидки, оскільки під кільцем щільно у захисті грали наші центрові.

Неточними триочковими кидками відповідали й наші співвітчизники. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:31 на нашу користь. При цьому 4 останні очки були набрані за 4 хвилини.

Третя десятихвилинка стала справжнім бенефісом підопічних Багатскіса. Українська збірна просто розчавила суперника, домінуючи на всіх ділянках майданчика.

Трьохочкові від Санона та Липового, впевнена гра під кільцем від Конєва та Боброва призвели до розгромного рахунку за чверть 23:8.

У заключному відрізку українці розслабилися, дозволивши супернику поступово скоротити відставання. Головний тренер "жовто-синіх" взяв тайм-аут, де у жорстких тонах спробував підбадьорити своїх гравців.

Це спрацювало, і закінчення збірна України вже не віддала.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 листопада українці виграли у команди Ісландії. У Ризі підопічні Айнарса Багатскіса, які вийшли на матч з кавуном на честь визволення Херсона, були сильнішими – 79:72.

У першому матчі вікна відбору на ЧС-2023 у 3-му турі другого етапу кваліфікації Україна розгромила команду Нідерландів. Зустріч в Алмері завершилась із рахунком 77:96.

24 серпня українські баскетболісти у першому турі другого етапу кваліфікації до чемпіонату світу 2023 року програли команді Італії – 89:97.

Поразкою завершився і гостьовий матч 2 туру проти Ісландії. 28 серпня "синьо-жовті" в овертаймі поступилися з рахунком 88:91.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!