Збірна України з баскетболу програла Італії та не змогла вийти на ЧС-2023

3 хвилини
3,3 т.

Збірна України з баскетболу у 5-му турі другого групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2023 програла команді Італії та не змогла пробитися на мундіаль. Зустріч у Ліворно завершилася з рахунком 85:75.

Для того, щоб мати шанси на потрапляння у фінальну частину ЧС-2023, українцям необхідно було обов'язково вигравати цю зустріч.

У першій чверті українські баскетболісти боролися на рівних із суперником лише перші 5 хвилин, коли рахунок був 8:8. Потім господарі підняли темп, почали щільніше грати в обороні, максимально навантажуючи своїх лідерів в атаці.

Результативна гра Ніко Менніона дозволила його команді піти у відрив 11:1. У цей момент нашим рятівником став Денис Лукашов, який двічі поспіль вразив кільце суперника з триочкової дистанції.

Охолодивши стартовий запал італійців, підопічні Багатскіса змогли заспокоїтися, налагодити командну гру та закінчити 10-хвилинний відрізок із рахунком 23:21.

Вже на 2-й хвилині другої чверті "жовто-сині" змогли зрівняти рахунок, після чого почалися гойдалки, де обидві збірні демонстрували невисоку точність та втрати. Цими хвилинами справжнім лідером на паркеті став Ісуф Санон, завдяки блискучій грі якого збірна України змогла піти на велику перерву за рівного рахунку 43:43.

Друга половина стала своєрідною грою нервів. Італійці, які підганяли заповнені трибуни, нічого не могли вдіяти з непоступливими українцями. Вдало у ці хвилини зіграв Артем Пустовий, який встиг і роздавати передачі та забивати. Перед четвертою десятихвилинкою рахунок був 58:57.

На останню 10-хвилинку сил в українських баскетболістів не вистачило. 3 хвилини рахунок був 60:60, після чого кураж упіймав Марко Спіссу. Його 7 очок поспіль буквально нокаутували нашу збірну.

Потім по троячку закинули Северіні та Вісконті, знявши інтригу про переможця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 листопада українці виграли у команди Ісландії. У Ризі підопічні Айнарса Багатскіса, які вийшли на матч з кавуном на честь визволення Херсона, були сильнішими – 79:72.

У першому матчі листопадового вікна відбору на ЧС-2023 у 3-му турі другого етапу кваліфікації Україна розгромила команду Нідерландів. Зустріч в Алмері завершилась із рахунком 77:96.

24 серпня українські баскетболісти у першому турі другого етапу кваліфікації до чемпіонату світу 2023 року програли команді Італії – 89:97.

Поразкою завершився і гостьовий матч 2 туру проти Ісландії. 28 серпня "синьо-жовті" в овертаймі поступилися з рахунком 88:91.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!