Українці не змогли вийти до фіналу кваліфікації на баскетбольний турнір Олімпіади-2024

6,0 т.

Збірна України з баскетболу не змогла пробитись у фінал прекваліфікаційного турніру до Олімпіади-2024, який у ці дні проходить у Стамбулі. Підопічні тренера Віталія Степановського поступилися Хорватії, у складі якої виступають два представники Національної баскетбольної асоціації, – 70:85.

Наші суперники вважалися явними фаворитами у букмекерів і вже до середини першої чверті зуміли отримати перевагу в 11 очок. Цей стартовий провал змусив наставника "синьо-жовтих" влаштувати справжню прочуханку своїм підопічним під час тайм-ауту. Цей момент позитивно вплинув на українців, які одразу видали ривок – 7:0.

Поступившись періодом у сім пунктів, українці повернулися на паркет більш розкутими. "Синьо-жовті" завдяки цьому зуміли змусити суперників фолити, помилятися та зуміли зрівняти рахунок. Проте до великої перерви хорватам вдалося повернути собі перевагу у шість очок.

Друга половина зустрічі розпочалася з того, що арбітри присудили нашому тренеру технічний фол. "Клітчасті" видали відрив 10:0, чим забезпечили собі дуже комфортну перевагу в рахунку. Хвилинна перерва, яку взяв Степановський, не вплинула на перебіг гри і до середини чверті наші так і не набрали жодного очка.

Тільки після цього збірна України почала результативно грати в атаці, проте відставання від суперника було надто великим – 16 перед вирішальною чвертю. Маючи такий відрив, хорвати спокійно почували себе на паркеті. До того ж травми зазнав капітан наших В'ячеслав Кравцов.

Балканці довели поєдинок до підсумкової перемоги. Таким чином, "синьо-жовті" втратили шанси зіграти на Олімпіаді в Парижі.

Олімпіада-2024. Баскетбол

Прекваліфікація. Півфінал

Стамбул, Sinan Erdem Arena

Україна – Хорватія – 70:85 (17:24, 19:18, 16:26, 18:17)

Як повідомляв OBOZREVATEL, на груповому етапі прекваліфікації до ОІ-2024 збірна України драматично обіграла Болгарію, перемогла Ісландію та поступилася Туреччині.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!