Україна драматичною перемогою стартувала у відборі на баскетбольний турнір ОІ-2024

10,5 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула драматичну перемогу у першому турі пре-олімпійського кваліфікаційного турніру. Підопічні Віталія Степановського у Стамбулі в овертаймі обіграли команду Болгарії 80:71.

Наші хлопці вдало розпочали зустріч, організувавши ривок 16:5. Дисциплінована оборона та грамотний рух м'яча на майданчику дозволяли українським баскетболістам атаку за атакою набирати очки. Лише після таймуту, болгари змогли трохи прийти до тями, але на якість гри це не вплинуло. "Жовто-сині" повністю домінували на паркеті, вигравши першу чверть 27:10.

Феєрія від України тривала до 6-ї хвилини другої чверті. За рахунку 37:17 наша атака забуксувала. Збірна Болгарії перебудувалася, повністю змінивши схему захисту, що продуктивно позначилося на результаті. У результаті наприкінці першої половини та перші 8 хвилин другої пройшли повністю під диктовку баскетболістів із Болгарії.

Україна провалилася в обороні, дозволивши опонентам зробити ривок 3:18. Наприкінці болгари поступово скорочували розрив, вперше вийшовши вперед за 1 секунду до фінальної сирени. Войналович намагався максимально щільно зіграти у захисті, але болгарський форвард все одно зміг забити через руки триочковий.

У нас залишалося 1.8 секунди на атаку у відповідь, якою ми вдало розпорядилися. В'ячеслав Кравцов забив кидок, зрівнявши рахунок, а потім не влучив фол – 68:68 і гра перейшла в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці українські баскетболісти виявили характер, довівши зустріч до перемоги. На жаль, наприкінці основного часу травму отримав центровий В'ячеслав Петров.

Свій наступний поєдинок "жовто-сині" проведуть 13 серпня проти Ісландії. Початок о 18:00 за київським часом.

Пре-олімпійський кваліфікаційний турнір включає дві групи по чотири команди. Два найкращі колективи вийдуть у плей-офф, у якому переможець отримає путівку на відбірковий турнір на Ігри в Парижі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у рамках підготовки до першого етапу відбору на Олімпіаду-2024 українські баскетболісти провели чотири спаринги. Під керівництвом нового головного тренера Віталія Степановського "синьо-жовті" спочатку програли Литві, потім обіграли шведів, завдали поразки ізраїльтянам і провели секретний спаринг із Нідерландами з несподіваною кінцівкою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!