Україна здобула другу перемогу у відборі на баскетбольний турнір ОІ-2024

7,0 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула другу перемогу у преолімпійському кваліфікаційному турнірі в Туреччині. Підопічні Віталія Степановського у Стамбулі обіграли команду Ісландії 82:69.

Україна традиційно жваво розпочала зустріч, оформивши ривок 15:6, але потім наша атака забуксувала. Швидкі ісландці змогли засушити захист, забивши в підсумку на останній секунді триочковий, який оформив їхню перемогу - 18:17.

Провали у захисті продовжилися і на початку другої десятихвилинки. Збірна Ісландії зробила акцент на сольних проривах свого лідера. Поступово баскетболісти України знайшли свою гру, звели до мінімуму помилки на паркеті та спокійно набирали очки в атаці.

Під кінець першої половини Ковляр триочковим зробив рахунок 32:43 на користь України, змусивши тренера ісландців взяти тайм-аут. Це особливо нашим суперникам не допомогло - як і раніше, ісландці будували гру на проходах під кільце.

Третя чверть не змогла порадувати нечисленних глядачів яскравою грою та великою кількістю забитих кидків. Обидві збірні багато помилялися у заключних фазах атак, внаслідок чого після 5 хвилин рахунок був 43:56 на нашу користь. Кінцівка пройшла під диктування баскетболістів з України.

У четвертій чверті ісландська збірна почала поступово скорочувати відставання, але до критичної ситуації на паркеті не дійшло. Точний триочковий від Мішули зробив рахунок 67:78.

2 хвилини, що залишилися, пройшли у відчайдушних спробах ісландців перевести гру в овертайм, але на підсумковий результат це не вплинуло.

Свій матч 3-го туру Україна зіграє проти Туреччини у вівторок, 15 серпня. Початок о 20:00 за київським часом.

Пре-олімпійський кваліфікаційний турнір включає дві групи по чотири команди. Два найкращі колективи вийдуть у плей-оф, у якому переможець отримає путівку на відбірковий турнір на Ігри в Парижі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у 1-му турі збірна України здобула драматичну перемогу в овертаймі над Болгарією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!