"Прометей" здобув другу перемогу в фіналі Суперліги Паріматч

2,2 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу відбувся другий поєдинок фінальної битви Суперліги Паріматч. "Прометей" на своєму майданчику в Кам'янському повторно обіграв гостей із "Запоріжжя" (79:54), зробивши рахунок у серії 2:0.

Запоріжжя програв Прометею

Безперечно, гості виходили на другий поєдинок із думками про реванш та відновлення рівноваги. Саме таким настроєм керувався лідер запоріжців Майк Кеффі, коли результативно завершав перші атаки команди. Втім, рішучість американця не допомогла надати відповідний поштовх діям гостей. Господарі швидко розгорнули на всю потужність тиск своїх атак. Уже на старті перевага кам`янчан знову стала відверто помітною.

Запоріжжя – Прометей

У підсумку Прометей упевнено виграв стартову 10-хвилинку в дев`ять очок. Господарі помітно перегравали гостей під щитами та краще реалізовували атаки. З-за периметра кам`янчани тричі забили з дев`яти спроб, натомість гості лише п`ять разів схибили.

Кеффі уже на початку другої чверті першим перетнув позначку в 10 набраних очок. Однак його активності було надто мало, аби стримувати злагоджений командний тиск Прометея. Відтак гості продовжили збільшувати перевагу, яка на велику перерву зросла до 18 очок.

По перерві кам`янчани продовжували контролювати поєдинок. Незначне послаблення тиску на гостей дозволило їм у третій 10-хвилинці лише на три очки скоротити різницю. Лідерами атак запоріжців на цю частину став Маяускас. Натомість у Кеффі приціл збився. До кінця четвертої чверті у нього все ще залишалося 10 набраних очок. На заключні хвилини американець уже не виходив, оскільки підсумок поєдинку вже не викликав сумнівів.

Гості були сильнішими

Відтак Прометей упевнено подвоїв перевагу в серії, зробивши ще один вагомий крок до чемпіонського титулу.

У господарів одразу два гравці зробили дабл-дабл: у Шона Еванса 12 очок та 12 підбирань, у Майкла Маєрса 11 очок та 14 підбирань. Стефенс набрав 13 очок та 8 підбирань.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ Плей-оф. Фінал. Матч 2

11 червня

Кам`янське. 18:00

Прометей (Кам`янське) – Запоріжжя – 79:54 (20:11, 24:15, 13:17, 22:11)

Прометей:

Запоріжжя:

Рахунок серії – 2:0

Як повідомляв OBOZREVATEL, перший матч між цими командами 9 червня закінчився перемогою "Прометея" з рахунком 85:57.

Наступна гра фінальної серії пройде 14 червня на паркеті ДС "Юність" в "Запоріжжі". Нагадаємо, що в 1/2 фіналі "Прометей" виявився сильнішим за "Дніпро", а "Запоріжжя" сенсаційно здолало "Київ-Баскет".