Збірні України з баскетболу увійшли в топ-10 кращих команд планети

20,9 т.
Збірна України баскетбол 3х3

Всі збірні України увійшли в топ-10 оновленого світового рейтингу ФІБА з баскетболу 3х3. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Наша чоловіча національна команда займає 9-е місце в світі і 7-е в Європі. На останньому чемпіонаті світу українці зайняли 5-е місце, а на чемпіонаті Європи завоювали бронзові медалі.

Жіноча національна збірна з баскетболу 3х3 зараз на 7-му місці в світі і в Європі. На останньому світовому чемпіонаті наші дівчата завоювали "бронзу".

Читайте: Збірна України U-20 здобула драматичну перемогу на Євробаскеті-2017

Чоловіча збірна U-18 займає 5-е місце в світі і Європі. На молодіжному чемпіонаті світу наші хлопці також фінішували 5-ми. У свою чергу жіноча збірна U-18 на 10-му місці в світі і 7 в Європі.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець увійшов до символічної збірної Євробаскету 3х3.