УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Кримські порти мають бути закритими

Крым

Дала покази як свідок в рамках кримінального провадження щодо незаконних судозаходів у закриті Україною кримські порти. Розповіла слідчому про нашу роботу й передала зібрані нами докази, вони будуть використовуватись у справі. Оформили протокол з додатками, досить велику кількість матеріалів було таким чином легалізовано й долучено до процесу.

Є багато складнощів через прогалини й недоліки в нашому законодавстві, ми це розуміємо, але треба працювати й у цих умовах. Дуже рада була побачити серйозне ставлення слідчого відділу кримського управління СБУ, яке поки що дислокується в Херсоні, щодо теми, якою і ми також займаємось. Плануємо і далі їм допомагати з матеріалами. Хоч і досить важко їздити в Херсон з Харкова, поєднувати все це з моєю роботою та громадською діяльністю, буду це робити, бо сподіваюсь на результат.

Читайте: Вина за произошедшее - на оккупантах

Наша позиція - кримські порти мають бути по-справжньому закритими, будь-яке судноплавство там нелегітимне й небезпечне, товарообіг є контрабандним, морська блокада Криму відповідає інтересам України й має бути реалізована.

Працюємо далі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...