УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Туреччина стала спільником окупантів

Судно-порушник

Черговий ганебний випадок прийняття в турецькому порту судна, яке порушило державний кордон України й завантажилося в закритому Україною порту Севастополь. Судно GENERAL вивезло з окупованої території АР Крим більше 3000 тон зерна, доставило його в порт Бандирма (Туреччина). Припускаємо, що документи на вантаж є підробленими, бо при проході Босфором агент вказав, що судно йде з Ростову.

Порушник це багаторазовий, ми також реєстрували його в 2016 році, тоді судно зайшло в окупований порт Севастополь 11 листопада. Ми знайшли фото, яке було зроблено в той день, в кадр також потрапив спортивний швертбот класа Оптиміст севастопольського яхт-клубу з номером на вітрилах.

В листопаді GENERAL вантажився кондрабандним металобрухтом.

Читайте: Туреччина має заборонити незаконні судозаходи в Крим

Зараз багато суден-порушників прибігли до Криму, навіть ми спостерігаємо черги, коли судну доводиться чекати вивільнення причалу на рейді. Одне з пояснень даній ситуації - пристойні компанії та порти не хочуть мати з ними справу, то вони й прямують до окупантів. 

Дивно й прикро, що Туреччина стала спільником окупантів у цих ганебних справах.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...