УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Указ о мобилизации. Путин начинает стравливать окружение

Указ о мобилизации. Путин начинает стравливать окружение

1. Указ дає можливість від 20 жовтня, на окупованих територіях крім Криму, забирати всіх чоловіків в армію. Не просто хапати на вулицях, а вриватися в будинки. Евакуація потрібна для того, щоб спростити виявлення чоловіків.

Видео дня

2. Указ ділить РФ на чотири зони з різним ступенем готовності до бойових дій. Це потрібно для того, щоб в будь-який момент перевести будь-яку територію в воєнний стан і там продовжити мобілізацію.

3. Разом з воєнним станом Путін несподівано підняв мера Москви до статусу "відповідального за регіони разом з адміністрацією президента". Таким чином він замазує в кров всіх тих, хто належав до, так званої, партії мовчання. І парарлельно створює напругу по лінії Собянін-Кірієнко. Він починає стравлювати оточення, судячи з усього, переживаючи за те, що багато хто постарався дистанціюватися від війни і набирає політичної ваги.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...