Путін відмінив пряму лінію, бо немає чим звітувати

Путін відмінив пряму лінію, бо немає чим звітувати

Путін дуже боїться втратити свою владу. Він маневрує, вигадує незаконні нововведення, що мають продовжити існування його режиму і ухиляється від публічних виступів. Керуючи тепер Російською Федерацією з Ново-Огарьова, даючи вказівки і приймаючи звіти підлеглих, користуючись селекторним зв’язком.

А з кінця березня 2020 року президент Росії більшість заходів проводить в режимі відеоконференції в підмосковній резиденції Ново-Огарьово і в Кремлі.

Але цього року він відмінив і традиційну пряму лінію. Й як заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков: пряма лінія з Путіним в традиційному форматі цього року не відбудеться, її елементи планується додати в велику прес-конференцію президента РФ в грудні 2020 року.

При цьому Пєсков зазначив, що в силу сформованих в нинішньому році умов “президент проводить пряму лінію вже останні кілька місяців”. “Тому, звичайно, проводити пряму лінію в цьому році в її традиційному форматі було б зайвим”.

І тут варто нагадати, що востаннє Путін спілкувався з росіянами в форматі прямої лінії в червні минулого року. Він дуже любить подібні виступи, а тут раптом його ніби як заклинило.

Пояснень цьому може бути декілька. Найперше з них, це те, що Путіну немає чимось позитивним звітувати перед росіянами. Економіка Росії в поганому стані, продовжує рости кількість жебраків і безхатченків, а ті, хто ще якось тримаються на плаву, падіння рівня свого життя відчувають бачачи свій ненаповнений холодильник.

Російська Федерація сьогодні дуже потерпає не тільки від різкого падіння ціни на нафту і газ, а й він того, що Кремль, влізши у непродумані авантюри в Україні, Сирії і ряді інших держав, несе там гігантські військові і поліцейські витрати, не говорячи вже про марнотратні “національні проекти” на кшталт не потрібного мосту в окупований Росією Крим.

Очевидно, що Путін прикривається коронавірусом, оскільки йому нічого сказати про падаючу економіку і вбивство Навального. Тому він й ухиляється від чергового політичного шоу.

Хоча тут і без прямої лінії і так все ясно. Він продовжує сидіти в бункері, зі здоров'ям у нього не дуже, але поки що ніяк не готовий до безкровного трансферу влади.

Росія на офіційному рівні запускає дезінформацію про появу там всемогутньої вакцини від COVID-19, бо потрібно показати населенню РФ, що Москва випереджає світ хоча б на цьому напрямку.

Хоча тепер в Росії є дуже мало чого конкурентоспроможного крім видобутку природної сировини і її первинної переробки: нафти, газу мінеральних добрив, електролізу алюмінію на електроенергії сибірських ГЕС, чи продажу деревини.

А в сучасному світі найцінніше і те, що дорого продається - це нові знання і вміння, унікальна інтелектуально ємна продукція. От саме цього в умовах централізованої, майже цілком одержавленої економіки Російської Федерації, виробляти практично неможливо - це і є найголовнішою бідою, крім, звісно, розкрадання держави чиновниками і корупції.

І Путіна абсолютно не хвилює те, що Росія просто вимирає, а її величезні і неосвоєні території стрімко обезлюднюють. Для нього головне – це утримати владу над росіянами і ті мільярдні надприбутки, які вона йому приносить особисто.

Пряма лінія тому і відмінена, що до російських аналітичних служб мабуть недавно дійшло, що кожна поява Путіна на телеекранах з черговими побрехеньками, тільки зменшує його і без того, невисокий рейтинг. Тому вони бережуть путінський рейтинг.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

РоссияВладимир Путин