newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Терьохін розказав, кому з УДАРу міг би поступитися місцем

Терьохін розказав, кому з УДАРу міг би поступитися місцем

Кандидат-мажоритарник від ОО "Батьківщина" по виборчому округу 211 Сергій Терьохін не має наміру поступатися місцем "ударівцю" Миколі Бабенку. Про це він розказав в коментарі "Обозревателю", а також зізнався кому з УДАРу міг би поступитися округом.

Видео дня

"Кличко задекларував готовність зняти якісь кандидатури. Але це недоконана дія. Доконаною вона стане тоді, коли прийме рішення ЦВК. Є маленька проблема з Кличком. По статуту його партії УДАР не передбачена процедура зняття кандидатів. Уявіть, якщо один з відкликаних кандидатів-мажоритарників, грубо, з Хацапетівки, йде до суду і скаржиться на рішення партії, і суд стовідсотково відповідно до статуту партії УДАР скасовує рішення про зняття кандидата", - сказав політик.

За його словами, Кличко сподівається, що опозиція у відповідь зніме своїх кандидатів. "В опозиції все строго. Спочатку треба провести з’їзд і тільки там можна знімати кандидатів, і тих, що йдуть у списках, і кандидатів-мажоритарників. Уявіть, завтра о 10 ранку Об’єднана опозиція погоджується з ультиматумом УДАРу, а через дві години, повторюся, суд приймає рішення, що ці хлопи, яких зняв Кличко, зняті незаконно. Це схоже на "розвод лохів", - зазначив Терьохін.

"Два місяці Батьківщина і Кличко, який тоді не вважав себе опозицією, вели переговори про розподіл мажоритарних округів. Зі Свободою домовилися, а з УДАРом не вдалося. Більше того по знакових містах, таких як Київ, Львів, Одеса, Харків, по кожному округу проти представника Об’єднаної опозиції був виставлений кандидат від Кличка", - додав він.

На питання чи погодиться він за рішенням партії поступитися місцем на окрузі кандидатові від УДАРу Сергій Терьохін відповів: "З першої десятки Кличка знаю багатьох людей і вони мені подобаються:Оксана Продан, Віктор Пинзеник, талановита Матіос., Наливайченко. Кожному з них я би поступився місцем на окрузі, але чого я маю уступати місце Бабенку який в Київраді протягом чотирьох років голосував з Партією регіонів".

"Що до округу, то я там народився, там живуть батьки, там мене знають. Може я постарів, запихатів, може я людям вже не підходжу, але це має бути їхній вибір, а не рішення Кличка" , - додав він.

Нагадаємо, в понеділок, 15 жовтня, ВО "Батьківщина" на своєму з’їзді юридично оформить зняття частини своїх кандидатів у одномандатних виборчих округах на користь кандидатів від партії "УДАР".

У повідомленні прес-служби наголошувалось, що політрада Об’єднаної опозиції рекомендуватиме з’їзду ухвалити на паритетних засадах рішення про зняття своїх кандидатів на користь кандидатів від "УДАРу" у 26 округах, а не 22-ох, як запропонував "УДАР".

14 жовтня партія "УДАР" зняла своїх кандидатів на користь кандидатів від "Батьківщини" у 26 мажоритарних округах. Натомість попросила Батьківщину зняти своїх кандидатів на користь УДАРу. У список "на виліт" потрапили, зокрема, Ксенія Ляпіна і Сергій Терьохін.