newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Ляпіна не має наміру поступатися "ударівцям"

573
Ляпіна не має наміру поступатися 'ударівцям'

Мажоритарний кандидат від Об’єднаної опозиції "Батьківщина" (ООБ) Ксенія Ляпіна назвала узгодження кандидатів з УДАРом передвиборчою провокацією. Про це повідомляє прес-служба партії "За Україну!".

"Оприлюднена сьогодні заява партії УДАР з пропозицією до об’єднаної опозиції зняти кандидатів, які сьогодні згідно всіх даних соціологічних досліджень перемагають у своїх округах, є грубою передвиборчою провокацією представників цієї політичної сили, яка була ні з ким не погоджена ні у Раді об’єднаної опозиції, ні у ВО "Батьківщина", - обурилася Ляпіна.

Вона підкреслила, що ультимативна заява УДАРу "свідомо зриває переговори по узгодженню кандидатів у 11 з 13 київських виборчих округів, де було вкрай необхідно об’єднати зусилля у боротьбі проти масового підкупу виборців з боку діячів "молодої команди" Черновецького та інших кандидатів від влади".

Видео дня

У партії також навели дані соціології, згідно з якими Ляпіна в опитуваннях на замовлення опозиції та УДАРу лідирує серед інших кандидатів: дослідницький центр "Імідж-контроль" - Ксенія Ляпіна (ООБ) – 30,5%; 23% - Олексій Давиденко (УДАР); Олександр Супруненко (самовисуванець) - 20%. Опитування, проведене "консорціумом провідних українських соціологічних кампаній": Ляпіна – 19,1% Давиденко – 12,7%.