Підлеглі Черновецького "загубили" 52 будинки

1,1 т.
Підлеглі Черновецького 'загубили' 52 будинки

Команда Черновецького готує фальсифікацію результатів виборів за зразком 2004 року через масові маніпуляції з дільницями та окремими будинками. 

Такими є результати діяльності робочої групи Блоку Віталія Кличка, яка перевірила правильність затверджених Київською міською ТВК даних по всіх виборчих дільницях міста.

Так, до меж виборчих дільниць включено 5 неіснуючих вулиць та 71 нежитловий будинок, зокрема управління Держохорони, комітет ВРУ, Нацбанк, Верховний Суд, РНБОУ, військову прокуратуру. Також міська ТВК вписала у свій реєстр 13 неіснуючих будинків та об'єктів і 16 незаселених будинків, які перебувають на реконструкції чи не здані в експлуатацію.

У Святошинському районі міська ТВК повністю продублювала межі двох виборчих дільниць, що дозволяє вкинути голоси тисяч "мертвих душ".

Водночас, до меж виборчих дільниць не включено житлові будинки та цілі вулиці у районах, де на минулих виборах найбільшу підтримку отримав Віталій Кличко та Блок Віталія Кличко. Загалом підлеглі Черновецького "загубили" по місту 52 будинки (в основному багатоповерхівки), з яких 14 в Оболонському районі, 13 з них – на Оболонській набережній, де проживають переважно люди молодого і середнього віку, 27 будинків "недораховано" у Печерському районі, 8 – у Подільському, 3 – у Шевченківському.

Блок Віталія Кличка вважає, що ці так звані "списки виборців" спрямовані на масову фальсифікацію волевиявлення киян. Ці шахрайські схеми розраховані на вкидання десятків тисяч бюлетенів "мертвих душ" за єдиного кандидата від влади – Черновецького.

Блок Віталія Кличка підготував відповідне звернення до Київської міської ТВК про необхідність негайного усунення виявлених порушень. Ми попереджаємо, що маємо всю інформацію щодо можливих порушень закону під час голосування і зробимо все для притягнення до кримінальної відповідальності посадовців, причетних до незаконних дій. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Блоку Віталія Кличко.