newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Киянка замість картоплі вирощувала коноплю

402
Киянка замість картоплі вирощувала коноплю

У середу, 15 серпня, міліція знайшла в приватному секторі на вул. Гомельській (Куренівка) кілька соток землі, засаджених коноплею.

Видео дня

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків подільської міліції затримали трьох осіб – 30-річну киянку, її співмешканця та ще одного чоловіка. Земельною ділянкою володіє жінка. Її чоловік – громадянин Вірменії. Зараз вони мешкають у Москві. У міліції жінка розповіла, що приїхала до Києва, для того, щоб провідати родину. Ділянку вона купила у столиці три роки тому під будівництво. Та не було грошей, щоб будувати, тому земля пустує і заросла бур’янами.

– Жінка заперечує, що сама сіяла коноплю, – каже Олександр Радкевич, помічник начальника подільської міліції. – Каже, хотіла її вирубати, та не встигла. Хоча до Києва вона приїхала на початку липня. Тепер переконує нас, що конопля сама висіялася, повідомляє "ГПУ".

Насправді, на цій ділянці утворився наркопритон, – зауважує Олександр Радкевич. – Бачили, як туди заходять молоді хлопці, наркомани-початківці. Під час оперативно-пошукових заходів на території вилучили 30 кілограмів сирого бадилля коноплі.

Затриманій загрожує штраф у розмірі від 153 до 306 гривень. Вилучене бадилля відправили на експертизу.