Россия как государство-организатор геноцида и террора: от Сталина до Путина

1 минута
8,9 т.
Россия как государство-организатор геноцида и террора: от Сталина до Путина

Сегодня Европарламент рассматривает и, убежден, примет решение о признании России государством - ТЕРОРИСТОМ. До этого подобные решения были приняты в ПАСЕ и на парламентской ассамблее НАТО.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

З огляду на це та враховуючи той історичний факт, що 26 листопада - Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду, пропоную нашій владі активізувати дипломатичні та геополітичні зусилля щодо ВИЗНАННЯ Голодомору 1932-33 років ГЕНОЦИДОМ українського народу.

Нагадаю, що нині на державному рівні визнали і засудили політику геноциду в Україні здійснену радянським режимом Сталіна:

Естонія, Австралія, Канада, Угорщина, Ватикан, Литва, Грузія, Польща, Перу, Парагвай, Еквадор, Колумбія, Мексика, Латвія, Португалія, США, Чехія, Бразилія.

Вшанували пам’ять жертв Голодомору на міждержавному рівні:

ООН, ЮНЕСКО, ОБСЄ, ПА ОБСЄ, ЄВРОПАРЛАМЕНТ, ПАРЕ;

на державному рівні:

Аргентина, Іспанія, Чилі, Словаччина.

Як бачимо, досі не визнали та не засудили політику геноциду в Україні, здійснену радянським режимом Сталіна, більшість країн ЄВРОСОЮЗУ, які сьогодні назвуть сучасну Росію державою-ТЕРОРИСТОМ.

Тож нині вкрай важливо переконувати наших союзників із ЄС, особливо Німеччину, Францію, Італію…в рік 90-х роковин Голодомору-геноциду та в умовах здійснення політики геноциду щодо сучасної України та її народу ВИЗНАТИ і ЗАСУДИТИ злочинну діяльність проти українського народу та людяності, як радянського терористичного режиму Сталіна так і російського терористичного режиму Путіна.

Бо ЗЛО завжди повертається, якщо воно не ЗАСУДЖЕНО і не ПОКАРАНО!

Доведено Путінською Росією.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...