УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Росіяни поклали око вже на Фінляндію?

Росіяни поклали око вже на Фінляндію?

В Фінляндії відбувалась масштабна поліцейська операція, обшукували приміщення компанії Airiston Helmi, яка начебто займалась організацією туристичних візитів у Фінляндію, а підозрюється у відмиванні грошей і т.п. І не тільки. Компанія протягом 10 років скуповувала стратегічно важливу нерухомість, наприклад, острови архіпелага Турку, судна, об'єкти на узбережжі. Тобто це було систематичне придбання землі навколо важливої точки морського сполучення. Також Airiston Helmi придбав суда та військово-морське обладнання від продажу списаного військового флоту Фінляндії.

Читайте: Русских и израильтян пытаются развести, как ло*ов

Схоже на розвідувальну діяльність. Поліція каже, що розслідування має фінансовий характер, але все ж влада Фінляндії проголосила архіпелаг Турку безпілотною зоною на час поліцейської операції, що наводить на певні думки. В масштабній операції офіційно брали участь військові Фінляндії, одночасно дії проводились в 10 місцях.

І вишенька на торті - компанія має російське походження.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...