Усе вирішила серія пенальті: віцечемпіони світу влаштували битву з Японією

13,5 т.

Збірна Хорватії з футболу насилу обіграла команду Японії в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року в Катарі. Фіналісти мундіалю в Росії досягли виходу в наступне коло лише в серії пенальті.

Хорвати вважалися явними фаворитами гри, проте зіткнулися із грандіозними проблемами. Японці, які подарували найскандальніший епізод чемпіонату, відкрили рахунок перед перервою зусиллями Маеди.

З початком другої половини "клітчасті" обвалили на ворота суперників шквал атак. Це дало успіх: на 55-й хвилині Перешич точним ударом зрівняв рахунок. Утім, азіатам вдалося не дати іменитішому супернику розвинути успіх.

Все перетекло у додатковий час, а потім у серію пенальті. У ній більш щасливими виявилися хорвати – 1:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні визначилися два чвертьфіналісти. Англія розправилася із представником Африки на мундіалі, а збірна Франції вибила з турніру союзників України.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!